Работник почистване на работни помещения Сливен

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Безплатно Published date: February 26, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Сливен
  • City: Сливен

Работник почистване на работни помещения

Прима Фуудс АД е бързоразрастваща се експортно ориентирана фирма за производство на готови храни от пилешко месо. Във връзка с разширяване на производствения си капацитет в град Плевен търсим да назначим Работник почистване на работни помещение
Задължения:
1.Почиства производствените помещения и общите части на сградата - коридори, стълбища;
2.Транспортира събраните отпадъци до определените за събиране на сметта места;
3. Миене на пластмасови каси.

Изисквания към кандидатите:

1. Висока лична хигиена.
2. Сръчност и изпълнителност.
3. Кандидатите да са психически здрави.
4. Средно образование.
5. Възможност за работа на смени.

Ние Ви предлагаме:

1. Работа в стабилна и бързоразвиваща се компания;
2. Млад и амбициран екип;
3. Работа на смени, при петдневна работна седмица;
4. Много добро възнаграждание;
5. Бонуси при постигнати резултати
6. Осигурен фирмен транспорт в рамките на града;

Ако предлаганата позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуално CV.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Кандидатурата Ви ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

0845943097

Сливен, Сливен

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)