Мебелист - монтажник Генерал Тошево

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

600 лв. Published date: March 19, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Добрич
  • City: Генерал Тошево

Мебелист - монтажник

СД Галвано е утвърдена компании за производство на мебели с дългогодишни традиции. Дейността на фирмата обхваща цялостния процес на проектиране, дизайн, конструиране, производство, доставка и монтаж на изделията.
Основните направления на дейността са: комплексно домашно обзавеждане, специализирано търговско и офис обзавеждане, аптечно обзавеждане.

Във връзка с нарастването на поръчките и натоварването, фирмата търси да назначи

МЕБЕЛИСТ - МОНТАЖНИК

Като част от нашата фирма, Вие ще имате следните ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Да сглобявате готовата продукция по утвърдени скици;
- Да монтирате изделията спрямо плановете и изработения дизайн;
- Да подпомагате производствените дейности и операции;
- Да поддържате добронамерени взаимоотношения с клиентите и колегите.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Отлични условия на труд.
- Работно време 8.00 до 17.00, с обедна почивка.
- Трудов договор и адекватно заплащане.
- Възможност за професионално развитие.
- Мотивираща система за възнаграждение.

Изисквания към кандидата - като подходящ кандидат, отговаряте на следните изисквания:
- Имате опит в монтажните операции и дейности (предимство);
- Умения за работа на разкройващ циркуляр и многошпинделна машина (предимство);
- Разчитане на чертежи и проектна документация (предимство);
- Отговорен и организиран сте, отделяте внимание на детайлите, работите прецизно и точно;
- Умеете да работите с хора, комуникативна и отворена личност сте;
- Силно мотивиран сте да се обучавате, да придобивате нови умения и да се усъвършенствате;
- Притежавате шофьорска книжка (предимство).

Желаещите следва да изпратят автобиография и желана стартова заплата.

0898090791

Генерал Тошево, Добрич

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)