Застрахователен брокер набира кандидати за работа в офис Ветово

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Безплатно Published date: February 23, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Русе
  • City: Ветово

Застрахователен брокер набира кандидати за работа в офис

Застрахователен брокер разширява дейността си и набира кандидати за работа като служители в офис за застрахователни и финансови услуги, които да се присъединят към екипа ни в гр. Мездра

Ако Вие притежавате:
• Интерес към нови предизвикателства;
• Желание за постигане на добри резултати;
• Умения за активна комуникация с клиентите на дружеството;
• Изрядност при работа с документи и парични средства;
• Компютърна грамотност.

Вашите задължения ще включват:
• Полагане на усилия при първоначалното обучение и поддържане на професионалната квалификация;
• Коректно и вежливо обслужване на клиентите на дружеството;
• Продажба на всички застрахователни продукти в офисите;
• Максимална прецизност при работа с документи;
• Добър външен вид и делово облекло.

Ние Ви предлагаме:
•Основна работна заплата и месечни осигуровки.
• След започване на работа служителите имат право на участие в индивидуални бонус системи за допълнително възнаграждение, обвързано с продажбите;
• Комуникацията в екипа и организацията на дейността се осъществява чрез модерни интернет приложения.
• Дружеството осигурява добра работна атмосфера, в която всеки служител може да разчита на диалог и съдействие от всички управленски нива;
• Професионално развитие по утвърдена система.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография и актуална снимка.Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!!!!

0893639118

Ветово, Русе

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)