ТЪРСИМ Касиер-консултант/ка в ЗАЛОЖНА КЪЩА Шабла

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

500 лв. Published date: March 16, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Добрич
  • City: Шабла

ТЪРСИМ Касиер-консултант/ка в ЗАЛОЖНА КЪЩА

Във връзка с разширяване на дейността и екипа си,
фирмата търси за новооткрития си офис в град Пловдив, енергичен и технически грамотен сътрудник.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Образование средно или висше;
- Компютърна грамотност;
- Опит при боравене с парични средства;
- Опит в сферата на продажбите и търговията;
- Познаване на съвременните електронни устройства - компютри, телефони;
- Комуникативност и умения за водене на преговори, способност да взема самостоятелни решения;
- Инициативност и организираност;
- Коректност и лоялност;

ОТГОВОРНОСТИ:
- Спазване на високи стандарти за обслужване;
- Приветливо отношение към клиентите, посещаващи офиса;
- Адекватно оценяване и предлагане на стоката;
- Водене на преговори с клиенти;
- Изготвяне и сключване на договори за залог и продажба;
- Водене на каса;
- Спазване на фирмената политика;

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Добри условия на труд;
- Начално въвеждащо обучение за всички новоназначени служители;
- Адекватно стартово възнаграждение;
- Атрактивно,сигурно заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
- Работа на трудов договор;
- Осигуровки;

Предимство ще имат кандидатите със стаж в Заложна къща, опит в сферата на златарството и бижутерията, продажбата на черна и бяла техника или с техническите познания в областта на битовата електроника.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, можете да подадете автобиография на български език и актуална снимка на адрес гр. Пловдив, Кършияка, ул. Васил Левски 101 /Големия гигант/ от 9:30 до 17:00 часа. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Фирмата е администратор на лични данни и всички данни, предоставени от Вас ще бъдат защитени по реда на ЗЗЛД, и ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор на персонал.

0876296983

Шабла, Добрич

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)