Компютърен оператор-касиер Горна Оряховица

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

650 лв. Published date: April 27, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Велико Търново
  • City: Горна Оряховица

Компютърен оператор-касиер

АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ И УПРАВЛЕНИЕ НА ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ ТЪРСИ за свой клиент ОПЕРАТОРКА НА КОМПЮТЪР-КАСИЕРКА за приемане на заявки в търговска фирма за нехранителни стоки

ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно/висше завършено образование;
- Отлична компютърна грамотност, опит със складови програми;
- Опит като комп. оператор или касиер-фактурист минимум 1-2 години;
- Умения за работа в динамична среда;
- Отговорност и комуникативност;
- Работа с касов апарат и офис техника;
- Желание за дългосрочен ангажимент;
- Предимство шофьорска книжка;

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Приемане на заявки по телефона и в офиса;
- Работа със складова програма – завеждане, изписване, приемане и даване на заявки;
- Следене за правилната обработка от програмата на въведените данни;
- Изготвяне на всекидневни отчети и справки за доставките;
- Експедиция на стоки и оформяне на прилежащи транспортни документи;
- Справки относно наличности по сметки и фактури за плащане;
- Контакти с доставчици, организиране на доставките съгласно изискванията на фирмата;
- Ежедневен контрол на продажбите на различните асортименти и количества от съответната стока;
- Ежедневно проверява фактическата наличност на паричните суми и приключва касовата отчетност.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Работно време от 8.00 до 17.00ч., събота до 14.00ч.
- Мотивиращо възнаграждение, ТД, СО.
- Редовно заплащане и дългосрочна заетост.

За клиенти на ЗЕНИТ - можете да се свържете с нас за повече информация.
За всички, които искат да кандидатстват: ул. Драгоман №5, ет. 2

Търсещите работа са освободени от такси и комисионни, в съответствие с Чл. 2 и Чл. 4
от Наредбата за условията и реда за извършване на посредническа дейност по наемане на работа

0813515629

Горна Оряховица, Велико Търново

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)