Технически Ръководител Ракитово

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

2000 лв. Published date: January 31, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Пазарджик
  • City: Ракитово

Технически Ръководител

Фирма Линера ЕООД търси да назначи ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ за стрителен обект в гр. София, отговарящ на изброените изисквания:

- Средно (или висше) образование в областта на строителството.
- Опит на подобна длъжност – 5 години;
- познания на нормативната уредба, свързана със строителството, както и на нормативната уредба свързана с осигуряването на ЗБУТ по време на строителство.
- Компютърна грамотност:

Отговорности:
- Актуване и отчитане на обектите на фирмата;
- Проверка и контрол на качеството и количеството на изпълнените СМР по обекти;
- Изготвя справки, отчети и други документи, необходими на ръководството на фирмата.

Ние Ви предлагаме:
- Трудово възнаграждение : 2000 BGN (нето). Допълнително бонуси за добре свършена работа;
- Работно време от 08:00 до 17:00ч.(понеделник - събота);
- Дългосрочен постоянен трудов договор;
- Месторабота: София

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV и актуална снимка.
Интервю ще бъде проведено само с одобрените кандидати.

0855981372

Ракитово, Пазарджик

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)