Digital Marketing специалист с английски или руски език Трън

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

1000 лв. Published date: February 17, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Перник
  • City: Трън

Digital Marketing специалист с английски или руски език

SEO маркетолог
Главно: Работиш в тясно сътрудничество с маркетинг мениджърa на компанията.

Нашите Изисквания:

- минимум 1 година опит в сферата на интернет маркетинг работа с онлайн платформи и & SEO;
- основни копирайт познания;
- основни или отлични SEO познания;
- основни познания с (Google Adwords, Google Adsense, Google Analytics);
-отлични познания с (Adobe Photoshop)
- отлични комуникативни умения;
- отлични компютърни умения;
- перфектно или основно владеене на Microsoft Office (excel, word,);
- Facebook реклами и анализи на конкуренция
- образование в тази сфера се счита за предимство;
- добро ниво на владеене на английски език писмено и говоримо;
- динамична и организирана личност;
- работата с офис техника;
- умения за ефективно управление на времето;
- желание за израстване в йерархията;
- точност и отговорност;
- дискретност и лоялност.
- Владеене на английски
- Кандидати завършили SoftUni Digital ще се разглеждат с предимство.

- Кандидати с владеене на анлийски и руски ще се разглеждат с предимство.
- Кандидати с компютърни познания и програмиране ще се разглеждат с предимство.

Част от твоите задължения:
Работиш с клиентите на онлайн магазина.
Обработваш поръчки на клиенти
генерираш идеи за визия на продуктови промоции (банери, брошури и др.)
разработваш и реализираш комуникационна програма в онлайн канали за трафик - и електронен магазин, нюзлетър, социални мрежи.
· предлагаш идеи за подобряване на неговата функционалност
· анализираш ефективността на онлайн маркетинг активностите, подготвяш доклади и препоръки

Ето какво предлагаме :

- Работа в приятна обстановка
- Социални придобивки
- Фирмени обучения в областите Реклама и SEO
- Участия в маркетинг конференции
- Работа на пълен работен ден
- Отлични условия на труд
- Добро заплащане
- Бонус система при достигнати резултати.

0860922359

Трън, Перник

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)