Специалист продажби финанси и застраховане Кубрат

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

600 лв. Published date: February 25, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Разград
  • City: Кубрат

Специалист продажби финанси и застраховане

СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ

ЗАД „Алианц България Живот” е част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 125- годишна история и опит, както и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители.
Във връзка с развитието на търговските ни екипи в гр.Варна ЗАД „Алианц България Живот” търси динамични и амбициозни кандидати за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ „ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ”

РАБОТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Директни продажби на финансови продукти и услуги на потенциални и настоящи клиенти на компанията;
Активно привличане на нови клиенти;
Изготвяне на специфични решения в зависимост от нуждите на конкретния клиент;
Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиентите.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ

Завършено средно или висше образование;
Умение за директен контакт с клиенти, ще се счита за предимство;
Много добра комуникативност;
Постоянство и желание за професионално развитие;
Общителна личност, ориентирана към работата с хора, с висока мотивация за постигане на резултати;.
Предишен опит във финансовата сфера не е задължителен.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

Работа в компания с високи корпоративни стандарти;
Осигуряване на въвеждащо и последващи продуктови и продажбени обучения;
Прозрачна и постижима бонусна схема, обвързана с постигнатите индивидуални резултати;
Реална и гарантирани възможност за кариерно развитие в компанията.
Практически опит във финансовата и застрахователна сфера

Очакваме Вашата автобиография до 30.092017 г. Моля, посочете референтния номер на позицията, за която кандидатствате.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Стефанка Костадинова

Мениджър Животозастраховане

ЗАД „Алианц България Живот“

Варна , ул.Преслав 10

052/ 689 6/546191

0884894063

Кубрат, Разград

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)