Хигиенист Кухня Тополовград

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

700 лв. Published date: January 6, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Хасково
  • City: Тополовград

Хигиенист Кухня

За ресторант който се намира в хотел в центъра на София,търсим мияч/ка, който/която да се грижи за чистотата и да спазва утвърдените стандарти.

ВАШИТЕ ЗАДАЧИ ЩЕ БЪДАТ:

- Потдържа утвърдените хигиенни норми в целият кухненски блок-миялно помещение, хладилна база, складова база, производствена база.
- Пряко отговорен за измиването на посудата-/механично и ръчно/
- Спазва всички хигиенни и безопасни норми.
- Способност за работа в екип.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Разумно възнаграждение по всички изисквания на трудовото законодателство
- 40 часова работна седмица - 8 часов работен ден, 5 дни в седмица
-Платен годишен отпуск-20 дни
- Обучение по световни стандарти
- Приветлива и съвременна работна среда
- Работно облекло и безплатна храна
-Заплата-700лв.нето и осигуряване въху тази сума

0877326742

Тополовград, Хасково

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)