Сервитьоркa Стара Загора

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

500 лв. Published date: April 20, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Стара Загора
  • City: Стара Загора

Сервитьоркa

Кафе-аперитив в град Пазарджик търси да назначи :

СЕРВИТЬОРКА

Отговорности:
• Сервиране и отсервиране на предлаганите в заведението напитки и храни;
• Поддържа добро ниво на хигиена на работното си място;

Изисквания:
• Предишен опит не е задължителен. Ние предлагаме фирмено обучение.
• Лъчезарност и желание за работа с клиенти;
• Висока мотивация за работа.

Ние предлагаме:

• Много добри условия на труд;
• Осигурено безплатно хранене;
• Трудов договор и осигуровки;
• Постоянен и дългосрочен ангажимент;
• Атрактивно и редовно заплащане, бонуси при добри резултати.
• Индивидуално обучение.
• Работа е подходяща и за студенти и учащи ;

Ако в нашето предложение сте открили своето работно място и бихте искали да се присъедините към екипа ни, моля пишете ни съобщение или се обадете на телефон:
897 за повече информация.

Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

0894544653

Стара Загора, Стара Загора

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)