Пицар/ка заведедение за бързо хранене Самуил

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

1000 лв. Published date: April 14, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Разград
  • City: Самуил

Пицар/ка заведедение за бързо хранене

Задължения:

- Приготвяне на различни видове пици
- Гарантиране на 100% удовлетворение на клиентите чрез превъзходни продукти и обслужване
- Отговарност за качеството на издадената продукция
- Спазване на санитарно – хигиенните условия за работа

Изисквания:

-Опит в приготвянето на пици - не е задължителен, но е предимство
-Да сте отговорни и дисциплинирани
-Да умеете да работите с клиенти и харесвате колективната работа
-Да сте комуникативни и отзивчиви

Необходими документи за кандидатстване:
• Валидна здравна книжка
• Медицинско свидетелство

Нашето предложение:
• Атрактивно и редовно заплащане,
• Безплатна храна и напитки(кафе, чай, мин вода) в заведението;
• Спокойна работна атмосфера с позитивно отношение към служителите.
- Трудови и социални осигуровки

0844661246

Самуил, Разград

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)