Барман/Барманка/Бариста Кърджали

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

600 лв. Published date: April 11, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Кърджали
  • City: Кърджали

Барман/Барманка/Бариста

Задължения:
Учтиво, качествено и бързо обслужване на клиентите
Приготвяне на топлите напитки в съответствие със стандартите
Касово обслужване ( в брой и с пос терминал)
Поддържане на чистота и хигиена в помещението и оборудването
Да се наблюдава и поддържа достатъчно количество стока в търговската зала, при изчерпване да се зарежда
Консултиране и помощ на клиентите в процеса на избиране на стока
Стремеж за увеличение на продажбите

Изисквания:
Комуникативност
Отзивчивост и желание за работа
Отговорност, приспособимост и лично отношение към работата и клиентите
Здравна книжка
Поддържане на чистота на работното място и правилна експлоатация на наличната техника
Наличието на опит е предимство, но е възможно и обучение
Познаване на пълния асортимент стока

Ние Ви предлагаме:
Трудов договор
Работен график 5/2 от 9:00 до 18:00 часа
Развитие и кариерно израстване
Заплата 600 лв. и 4% бонус от продажбите.

адрес/ бул. Цар Освободител 21

0845007805

Кърджали, Кърджали

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)