Пицар/ка - 1-2 седмично Доспат

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

800 лв. Published date: April 1, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Смолян
  • City: Доспат

Пицар/ка - 1-2 седмично

Заведениението търси пицар за 1-2 работни дни на седмица. около 11 часова работна мяна.
Заведение за бързо хранене в центъра на София търси усмихнати и ентусиазирани служители с желание за работа в сферата на приготвянето на пици.
Изискваме желание за работа, любов към пицата, енергичност, комуникативност и умение за работа в екип, сериозно отношение към работата, опит на подобна позиция е предимство, но не е задължителен.
Пиците се приготвят на място пред клиента в тавички, които се пекат в електрическа фурна, тестото е по специална рецепта с италианско брашно, гарнираме с моцарела и само с най-висококачествени продукти.
Качеството е нещото на което държим най - много – качество на храната и качество на хората, които я приготвят
Задължения:

- Приготвяне на различни видове пици
- Гарантиране на 100% удовлетворение на клиентите чрез превъзходни продукти и обслужване
- Отговарност за качеството на издадената продукция
- Спазване на санитарно – хигиенните условия за работа
- Поддръжка на оборудването в заведението
- Реализиране на задачите, възложени от мениджмънта

Изисквания:

-Да сте отговорни и дисциплинирани
-Да умеете да работите с клиенти и харесвате колективната работа
-Да сте комуникативни и отзивчиви-Умение за самостоятелна работа;
-Енергичност;
-Сръчност;
-Бързина;
-Организираност;
Нашето предложение:

• Атрактивно и редовно заплащане, според личните Ви резултати;
• Безплатна храна и напитки(кафе, чай, мин вода) в заведението;
• Спокойна работна атмосфера с позитивно отношение към служителите.

0828790499

Доспат, Смолян

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)