Монтажници на климатични системи Каолиново

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

1700 лв. Published date: March 11, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Шумен
  • City: Каолиново

Монтажници на климатични системи

Инсталатор- монтажник на климатици
Във връзка с увеличения обем на работа за гр.София, предлагаме възможност за присъединяване към нашия екип като:

Изисквания:
- Най-малко 1година опит в монтирането на климатици
- Образование в областта на хладилната и климатична техника е предимство
- Умение за сервизиране на климатични инсталации е предимство
- Сертификат за работа с фреони е предимство
- Сертификат за квалификационна група по електробезопасност е предимство
- Шофьорска книжка (активен шофьор)
- Умения за работа в екип
- Опит в работа с машини и инструменти

Отговорности и задължения:
- Извършване на монтажи на климатици по график
- Товаро-разтоварна дейност
- Готовност за работа в динамична среда
- Да поддържа добра хигиена на работното място

Ние предлагаме:
- Пълен работен ден
- Целогодишна заетост
- Отлично възнаграждение
- Динамична работна среда

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрените по документи.
Предоставените от Вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

0815851528

Каолиново, Шумен

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)