Консултант Faberlic Вълчедръм

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

100 лв. Published date: January 21, 2024
  • Country: Bulgaria
  • Region: Монтана
  • City: Вълчедръм

Консултант Faberlic

Здравейте, Търсим Консултант за компания faberlic!
Елитна и просперираща компания, руска кислородна козметика! Една от най-търсената козметика в България! Търси Консултанти!
За всички градове
Функции и отговорности:
- Консултира клиенти;
- Използва тестери и рекламни материали, за да повиши продажбата на марката;
- По време на консултациите да продава продуктите на марката на клиенти;
- Следи за разпространяването на продуктите и до крайното мнение на потребителя;
- Отговаря за оборотите, с които работи.
- Разнася каталози;
-Работи и чрез интернет
Компанията предлага
- Работа в утвърдена международна компания;
- обучение;
- Работно време свободно и съобразено с клиенти
- Отлични условия на труд;
- Много добро заплащане - твърда сума и бонуси.
Изисквания към кандидата
- Енергичен, отговорен и инициативен;
- Много добри търговски умения;
- Умения да убеждава крайния клиент и да реализира продажби;
- Висока степен на адаптивност и добри комуникативни умения;
- Отлична козметична култура;
- Компютърна грамотност;
При интерес се свържете с мен на лично :)

0898515162

Вълчедръм, Монтана

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)